Varol Ticaret

Satış Şartları

Sitemizdeki ürünlerin fiyatları döviz cinsinden olup brüttür. Ödeme vadesine göre iskonto oranları değişmektedir. En uzun vademiz, fatura tarihi itibariyle 60-75 gündür. Sitemizdeki ürünlerin fiyatlarına KDV dahil değildir.

Döviz kurunu, mecburiyetten dolayı sabitlediğimiz durumlar haricinde, satılmış olan ürünler, fatura tarihindeki serbest piyasa döviz satış kurundan fatura edilir.

Sipariş edilen ürünlerin, nakliye ve sigorta bedelleri alıcıya ait olup, taşınma esnasında oluşabilecek herhangi bir hasardan dolayı firmamız sorumlu değildir. Hasarın bedelini, alıcı, nakliye firmasından talep edecektir.

Siparişi verilmiş ve tarafımızdan gönderilmiş olan ürünler, kusurlu olmadığı sürece kesinlikle iade alınmaz. Herhangi bir hatadan dolayı şayet iade gerçekleşirse, nakliye ve tüm masraflar gönderici tarafından karşılanır.

Tamirat gerektiren ürünlerin servis hizmetleri, ücreti karşılığında tarafımızdan yapılacak olup, bu amaçla gönderilen ürünlerin nakliye ve diğer masrafları göndericiye aittir.

betaturkiye.com sitemizdeki ürünlerin; fiyat, marka, ölçü, şekil ve döviz cinsi birimini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sürekli güncellenmekte olan www.betaturkiye.com adreslerimizden ürünlerimizi takip edebilirsiniz.